Opinie

Relacje po sesjach...

To jest miejsce na TWOJĄ opinię…
Dodaj ją proszę …
Pomóż  innym zdecydować  się …

(…) Korzystam z umiejętności Pana Andrzeja od kilku lat. Nigdy mnie nie zawiódł, zawsze służy mi swoją fachową pomocą. Kiedy czuje że mój organizm jest w potrzebie proszę o wsparcie Pana Andrzeja. Dzieki swoim umiejętnością i chęci pomagania innym Pan Andrzej zawsze zadziała w dobrym kierunku przywracając mój organizm do homeostazy. Jestem wdzięczna losowi że poznałam tego człowieka. Bogu dziękuję za jego talent, że jest wśród nas i oby jak najdłużej. Z ręką na sercu polecam Jego umiejętnosci. To naprawdę działa i pomaga! Dziękuję z całego serca za Pana życzliwość i fachowość 
Małgorzata, kwiecień 2024 r. 

(…)Metody a właściwie umiejętności Pana Andrzeja bardzo mi pomogły rok temu i dlatego znowu poprosiłam o pomoc i się nie zawiodłam. Otrzymałam dużo dobrej energii wyciszającej, poprawiającej samopoczucie i ulgę w dolegliwościach. Polecam sesje z Panem Andrzejem – POMAGA –
Grażyna, lipiec 2023 r.

(…) Witam, już po pierwszej sesji z Panem Andrzejem bóle kręgosłupa znacznie zmalały, poprawiło się moje samopoczucie, śpię dłużej i spokojniej.
Irena, lipiec 2023 r.

(…) Witam jestem bardzo bardzo zadowolona nie myślałam że przez chwilę sesji z Panem Andrzejem zniknęły bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowego pozdrawiam😊
Ewelina 2023 r.

(…) Spotkanie z Panem Andrzejem było zaskakujące. Efekty dla mojego zdrowia zdumiewające. Sesje bezdotykowe, komfortowe, bezpieczne i pouczające. Jestem pod wrażeniem diagnozy, umiejętności i skuteczności. Polecam sesje z Panem Andrzejem.
Grażyna 2022 r.

(…) Powiedzieć że P Andrzej pomaga to nic nie powiedzieć , jego obecność i udzielający się spokój jest nie do przecenienia , przy moich schorzeniach nie będę ich wymieniać bo długo by zeszło to pomoc np. w dolegliwościach połączonych z bólem w moim przypadku obezwładniający , okropny ból nerek , po jednej krótkiej sesji zupełnie nie zaplanowanej , bo spotkaliśmy się przypadkowo w plenerze , po powrocie do domu poczułem ulgę i spokój . 

Szczerze polecam do korzystania z umiejętności P Andrzeja bo to naprawdę nie do opisania co dzieje się z organizmem człowieka który cierpi i nagle już po jednej sesji doznaje ulgi i wyciszenia . Ja traktuje te pomoc jak pogotowie ratunkowe które nie tylko ratuje ale jeszcze wzmacnia i tłumaczy co się powinno robić w takich przypadkach a to jest cenne . Szczerze polecam na zdrowie  (…). 
Jacek 2022r.

(…) Szczerze polecam pracę z Panem Andrzejem, zaszło kilka poważnych zmian po sesji, nadal się wszystko układa. Podczas sesji czułam się zaopiekowana i bezpieczna, podczas i po niej odczuwałam błogo spokój. Pana Andrzeja cenię za profesjonalizm, spokój i humor.
Z serca polecam te sesje (-: .
Ania (…) 2021

(…)   Pan Andrzej był u mnie już 3 razy i na pewno jeszcze skorzystam z jego pomocy.
Dodał mi swoimi “magicznymi” sposobami dużo energii do walki z trudną przeszłością i było to za każdym razem niezwykłe i piękne uczucie czuć przepływające fale energii. Pan Andrzej jest ciepłym, skromnym i nie narzucającym się człowiekiem. Budzi zaufanie. Warto skorzystać z jego wiedzy i umiejętności. .
Ewa (…) 2021r.

(…) Gorąco polecam wizytę u pana Andrzeja to niesamowity człowiek.
Każde spotkanie z nim to jak podróż w innym wymiarze. Potrafi wyciszyć wszystkie złe emocje . Energia jaka spływa na mnie poprzez jego ręce sprawia że jestem spokojna odprężona pełna radości i bardziej opanowana. Ustępują napięcia mięśniowe. Po każdej wizycie czuję, że mam więcej energii do walki z chorobą. Polecam bardzo.
Beata O. (…) 2020r

(…) Przed spotkaniem z Panem Andrzejem czułam ogromne zmęczenie, spięcie i ciężar ciała.
Pan Andrzej zaproponował pomoc. Po pierwszej sesji poczułam lekkość i wewnętrzny spokój oraz przypływ energii witalnej, na pewno na jednym spotkaniu się nie skończy. Polecam.
Agnieszka (…) 2020r.

(…) Obecnie korzystam z pomocy p. Andrzeja w związku z leczeniem złamania . Zabiegi spowodowały , że nie odczuwam żadnych dolegliwości ( nawet bólowych), ponadto kontrola lekarska potwierdziła , że złamanie bardzo szybko się goi . W trakcie leczenia tego urazu skorzystam jeszcze z zabiegów u p .Andrzeja – żeby szybko wrócić do pełnej sprawności .
Mariola (…) kwiecień 2019r.

(…) Po pierwszym spotkaniu rzeczywiście poczułam rozluźnienie i wyciszenie. Podczas bezdotykowego masażu czułam ciepło i spokój…

W grudniu 2012 roku podczas upadku doznałam urazu głowy. Badania stwierdziły wstrząśnienie mózgu. Skutki przez długi czas dawały o sobie znać. Objawiały się osłabioną koncentracją, problemami z pamięcią, bólami głowy i częstym rozkojarzeniem. W związku z tym pojawiły się problemy w pracy i życiu osobistym. Poziom zestresowania organizmu często wzrastał. Stałam się nerwowa, miałam problemy ze spaniem, zaczęłam zgrzytać na zębach przez sen. 
Opowiedziałam o swoich problemach znajomemu – panu Andrzejowi Witkowi. Zaproponował mi seans z masażem limfatycznym wahadłem oraz koloroterapia (chromoterapia) wykonywana za pomocą Wahadła Uniwersalnego. Zazwyczaj do takich rozwiązań podchodzę sceptycznie ale zgodziłam się. Masaż miał odblokować moje naczynia limfatyczne i poprawić ogólny stan organizmu i samopoczucie. Po pierwszym spotkaniu rzeczywiście poczułam rozluźnienie i wyciszenie. Po kilku dniach, kiedy poczułam, że napięcie zaczyna znowu wzrastać poprosiłam pana Andrzeja o kolejne spotkanie. Podczas bezdotykowego masażu czułam ciepło i spokój. Za pierwszymi i drugim razem podczas koloroterapii (chrmoterapii) zapadałam w głęboki sen. O problemach ze zgrzytaniem na zębach powiedziałam dużo później. Pan Andrzej powtórzył ze mną zwroty (odkreowania) które miały mi pomóc pozbyć się tej przypadłości. W to jednak zupełnie nie wierzyłam. Ku mojemu zdziwieniu natychmiast przestałam i nie zgrzytam do dzisiaj co potwierdza moja zaskoczona dentystka. Pamiętam również jak kilka lat temu na spotkaniu znajomych dostałam uporczywego napadu kaszlu. Nie byłam w stanie go powstrzymać. Pan Andrzej widząc jak się męczę, położył mi na plecach dłoń. Czułam ciepło i po około minucie kaszel zupełnie ustąpił.
Ela.

(…) Powodem korzystania z pomocy tego bioenergoterapeuty było bardzo silne przeziębienie jakiego się nabawiłam . Z uwagi na bardzo pilne obowiązki w pracy nie chciałam korzystać ze zwolnienie lekarskiego , aby „wyleżeć” chorobę – potrzebowałam wrócić do zdrowia bardzo szybko . Po zabiegach (rozpoczętych niezwłocznie po wystąpieniu objawów silnego przeziębienia ) po dwu dniach objawy ustąpiły , a ja mogłam wrócić do pracy , bo czułam się dobrze .
Anita (…) 2017r.

(…)   Witam. Pragnę wyrazić swoja opinię jako pewnie jedna z wielu szczęściar mogących przebywać w towarzystwie Andrzeja! Myślę, iż Andrzej to człowiek obdarowany przez Pana Boga cudownym darem pomagania swoja osobą innym ludziom. Jego pomoc polega na niezwykle przenikliwym, wręcz duchowym ,,prześwietleniu,, człowieka. Za każdym razem ilekroć miałam zaszczyt spotkać się z Nim potrafił pomoc mi w bólu fizycznym oraz psychicznym samopoczuciu! 

Nie mam pojęcia jak on to robi, ale za każdym razem oceniał trafnie miejsce bólu oraz powód złego samopoczucia. Wystarczyło, aby przytrzymał swoja dłoń np. na moim bolesnym kręgosłupie lub barkach, a ból po niedługim czasie ustawał. Co ważne Andrzej to człowiek bezinteresowny w każdym calu, czerpiący radość z tego, iż mógł nam pomóc! Potrafi poświęcić swój cenny czas, aby oczyścić nasze ciało ze złych emocji i wszystkiego tego, co zagraża naszemu zdrowiu. Jestem tego żywym dowodem, ponieważ zaproszenie Andrzeja na taki ,,seans,, spowodowało, że moje życie nabrało ,,kolorów,, i zaczęło się układać jakby po mojej myśli. Mało tego to wciąż trwa i owocuje kolejnymi sukcesami!
W towarzystwie Andrzeja po prostu chce się przebywać choć na chwilkę. Mniej bólu własnego ciała oraz pozytywne myślenie to coś co każdemu jest bardzo potrzebne. Co ważne patrząc na jego piękną, emanującą wspaniałym samopoczuciem i świetną energią żonę myślę sobie, że to również Andrzeja osobowość i cudowne moce są tego powodem. Uważam, że to także dowód ,że Andrzej jest lekarstwem dla ciała i duszy innych istnień ludzkich przebywających obok niego! Bardzo jestem mu wdzięczna za chęć pomocy i jej wspaniałe skutki. Pozdrawiam.
Agata (…) 2017 rok

(…) Korzystałam z pomocy p Andrzeja ( ok 3 lata temu ) w sytuacji , gdy czułam się przemęczona , bez „napędu życiowego”. Zabiegami spowodował , że odzyskałam energię, siłę i chęć do działania … Efekt działań utrzymuje się do tej pory .
Anita (…) 2017 rok

(…) nie umiałam w ogóle chodzić , kręgosłup mi skrzywiało na prawą stronę, miałam zawroty głowy i zaraz się lepiej poczułam po Pana pierwszym zabiegu. Lepiej mi się już w ogóle chodzi, i częściowo mi znikły zawroty głowy. (…)

Andrzej– Co Panią skłoniło żebyśmy te sesje zaczęli robić ?
Michalina – Skłoniło mnie to, że mi bardzo dokuczało, potrzebowałam pomocy. A uważałam , że Pan jest w stanie mi pomóc.
A – Po czym Pani poznała, zwłaszcza po tych pierwszych sesjach, że jest jakiś efekt naszych spotkań ?
M- Poznałam po tym, bo nie umiałam w ogóle chodzić , kręgosłup mi skrzywiało na prawą stronę, miałam zawroty głowy i zaraz się lepiej poczułam po Pana pierwszym zabiegu. Lepiej mi się już w ogóle chodzi, i częściowo mi znikły zawroty głowy.
A – A te badania lekarskie o których Pani mówiła : tarczyca, serce.
M – Miałam chorą tarczycę, miałam chore serce, porobiłam wszystkie badania, wyniki, robię co pół roku, okazało się, że tym razem po dłuższych okresach , wyniki mi wyszły dobre. Lekarz mi powiedział, że pierwszy raz może powiedzieć, że mam poprawę tarczycy i czuję się lepiej na serce.
A – Co zmieniło się, co Pani zauważyła w relacjach, kontaktach z innymi ludźmi.
M –Bardzo dobre relacje, mąż był nerwowy, bo też był chory, też mu dokuczało i też po Pana pomocy mu przechodzi. Sam wychodzi teraz już na zakupy, kiedy w ogóle już mało co wychodził. Teraz już więcej wychodzi. Robi zakupy. Zrobił się mniej nerwowy, spokojniejszy. W ogóle zrobił się łagodnym człowiekiem. Bardzo przychylnym i przyjemnym. (…)
M – Ja jestem bardzo zadowolona…Ja w ogóle nie umiałam długo stać na nogach. Ja już teraz porobiłam sobie pierogi z serem, kopytka, zamroziłam sobie. Mam chęć taką do pracy i mogę dłużej przy tym kredensie postać i coś zrobić. A tak to mi naprawdę to ja nie umiałam nawet jak robiłam zupę a trzeba było coś do zupy zrobić, czy tam lane kluski czy zasmażkę, to ja nie umiałam wystać przy piecu. A teraz ja już potrafię.
I cieszę się bardzo.
Michalina W. grudzień 2016 (spisane z rozmowy…) 

 

Za pomocą tego formularza możesz podzielić się odczuciami z przebiegu sesji oraz wysłać opinię na temat skuteczności sesji , ich przebiegu.
Ułatwisz innym podjęcie decyzji.
Dzięki Twojej opinii mogą mieć lepsze życie…

Potrzebujesz wsparcia ?

Zadzwoń:

515 512 107

Potrzebujesz pomocy ?

Zadzwoń:

515 512 107

Miejscowości do których dojeżdżam na sesje to m.in.

Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Pszczyna i okolice